Aby si nevesta užila deň bez stresu a hostia skvelú svadobnú tortu. Ako funguje e-shop Sladkosti pre hostí?

Najnezabudnuteľnejší, najkrajší, najvýznamnejší či najromantickejší. Každý túži, aby bol jeho svadobný deň plný superlatívov. A zároveň, každý túži užiť si svadbu čo najviac. Bez ohľadu na to, či je pre dvesto ľudí, alebo ide o intímnejší obrad pre blízky okruh rodiny a priateľov. Už od roku 2014 sa Sladkosti pre hostí starajú, aby ste si svadbu užili bez stresu a vaši hostia hovorili o svadobných koláčoch a torte iba v superlatívoch. Ako e-shop s dezertmi a zákuskami funguje?

Sladkosti pre hostí vznikli v Žiline v roku 2014 a za 10 rokov pôsobenia na trhu otvorili svoje pobočky po celom západnom Slovensku. Okrem Žiliny vám dezerty, zákusky, torty, svadobné koláče či slané pečivo doručia aj do pobočky v Trenčíne, Nitre, Trnave a Bratislave.

Sladká zásielka na vašu svadbu

Na veľkú i na malú, torta aj koláče, dokonca i candy bar – vďaka spolupráci s Príbehom svadby aj nastajlovaný. Koláčiky si prevezmete v jednej z pobočiek, prípadne po dohode môžu byť aj dovezené na vašu svadbu v chladiarenskom aute. Bez starostí, bez stresu, bez obáv. Aj takto dokáže internetový obchod Sladkosti pre hostí zjednodušiť váš svadobný deň.

„Svadobné koláče, svadobná torta a dokonca aj slané pečivo v podobe oškvarkových pagáčov. To všetko dokážeme zabezpečiť na svadbu prakticky kdekoľvek. Snažíme sa nevestu so ženíchom odbremeniť najviac, ako sa dá. Aby bez práce boli koláče. A ešte aj neuveriteľne dobré,“ približuje fungovanie Sladkosti pre hostí manažérka prevádzky Zuzana.

Svadobná ponuka koláčov a tort

Cez internetový obchod sladkostiprehosti.sk si dokážete zostaviť svoju vysnívanú svadobnú tortu. Vďaka vyladenému e-shopu si s ľahkosťou vyberiete z predvolených možností – od počtu poschodí cez príchuť krémovej plnky a korpusu až po spôsob obtretia svadobnej torty a jej dekorácie.

„Nič nie je rôznorodejšie ako ľudské chute. Preto si budúci manželia môžu vybrať, či chcú vanilkový, čokoládový, orechový alebo makový korpus. Aký chcú spôsob obretia svadobnej torty, akú plnku, či má mať torta dve, alebo jedno poschodie. Dokonca, každé poschodie môže mať inú príchuť,“ prezrádza Zuzana.

Vyladený internetový obchod s koláčmi a tortami

Okrem možnosti nakombinovať si svoju dokonalú svadobnú tortu, si budúci manželia môžu objednať aj svadobné koláče pre hostí. Od tradičných, ako punčáky, doboška či veterníky, cez moderné dezerty v podobe panna cotty alebo čokoládového krému až po exkluzívne tartaletky.

Veľkým plusom Sladkosti pre hostí je tiež, že dokážu pripraviť svadobné výslužkové balíčky – mini, malé, stredné a veľké. „Myslíme na každý detail. Vieme, že nevesta so ženíchom majú iné starosti, ako myslieť len na svadobnú tortu, koláče a výslužky. My sa však venujeme iba tomu, a tak máme dostatok kapacít, aby sme to dotiahli až k dokonalosti. Výslužky teda dostanú už nabalíčkované v úhľadných škatuľkách,“ uzatvára Zuzana zo Sladkosti pre hostí.

Budúci manželia si môžu objednať špeciálny balíček tort, kysnutých koláčov či dezertov s názvom Svadobná ochutnávka. Pri rozhodovaní tak budú mať dokonalú predstavu o tom, ktoré koláče, tortu či pečivo chcú mať na svadbe.

Chcete si objednať svadobný ochutnávkový balíček? Nájdete ho na e-shope www.sladkostiprehosti.sk

Publikované: 26. 06. 2024

Kategória: Životný štýl

Autor: Kateřina Lásková